Srpen 2008

co se stalo?

31. srpna 2008 v 12:13
Tak ok. Z toho s Tomášem mim klukem sem se už dostala. A to docela zajímavě. Uvědomila sem si že je to upe nádherný bejt sama. Můžu si dělat co chci, nikdo mi nic nezakazuje a můžu si hlavně flirtovat jak chci což je upe boží a hodně toho teď využívam. Prožívam upe nádhernej flirtík a vim že on to tak taky bere... sem takhle hrozně moc šťastná. ta volnost... je to krásný... nějakou dobu nebudu chtít vážnej vztah takhle se mi to líbí.. sem maximálně spokojená... ;-)

diplom

31. srpna 2008 v 12:02 moje diplomky

Obsah

28. srpna 2008 v 21:07 Joan z Arkádie
Joan z Arkádie je seriál o mladé dívce, která dokáže hovořit s Bohem. Ten se převtěluje do obyčejných, Joan dosud neznámých lidí. Jednou je to řidič autobusu, podruhé zase popelář nebo kolemjdoucí. Vždy se ukáže, když ho Joan nejvíce potřebuje, a je to často. Pokaždé má připravenou dobrou radu a pomocnou ruku.
Joan chodí na střední školu, kde má mnoho kamarádů a jednoho opravdového přítele, Adama, se kterým v druhé řadě seriálu začne chodit. Má dva bratry a milující rodiče. Jeden z bratrů je vědecký nadšenec a druhý je kvůli nešťastné náhodě na vozíku.
Tento seriál je inspirovaný původní Johankou z Arku.

pejsci

20. srpna 2008 v 20:39 moje diplomkyleonberger-charakteristika

9. srpna 2008 v 22:00 Leonberger

Leonberger

Leonberger je impozantní pes jak pro začátečníky, tak i pro pokročilé, pes pro ty, kteří mají podmínky, prostor, čas a i určité finanční zázemí, které jim umožňuje chovat takto velkého psa. A pro koho se hodí? Leon je klidný, přátelský, snadno ovladatelný, pozorný, výborný hlídač majetku a prostoru, který je mu svěřen. V případě nutnosti, i když od přírody není agresivní, mu však nechybí zdravé sebevědomí a dokáže v nouzi i výrazně zasáhnout. I když se nemusí cvičit, výchova v základní poslušnosti je samozřejmě nutná. Výchova musí být vedena v klidu, mírně, pomaleji, bez násilí a hrubosti, ale důsledně. Ten, kdo se pro něj rozhodne, by si měl být vědom nároků, které držení a popřípadě chov velkého až obřího plemene přináší. Žádný nevychovaný a nezvládnutelný pes není dobrou vizitkou svého majitele, ale neposlušný leonberger-to může být skoro katastrofa. Vždyť u tohoto psa se setkáváme s výškou od 65 - 80 cm a někdy i více a s odpovídající váhou 50 - 75 kg!!!
Vhodný je pro něj větší prostor, zahrada, časté procházky, nezanedbatelným výdajem je také vyšší spotřeba kvalitního krmiva i vitamínových a minerálních přípravků pro správný vývoj jeho silné a rychle se vyvíjející kostry.Leonberger je povahově ideální rodinný pes, hravý, milý, neštěkavý, přizpůsobivý, jehož skvělé povahové vlastnosti se mohou zcela rozvinout právě v úzkém kontaktu s rodinou, dětmi. Je chápavý a inteligentní, naučené nezapomíná.
Nehodí se absolutně pro trvalé držení v malém omezeném prostoru, kotci, ale ani pro osamělý život psa-hlídače různých továren, skladů či parkovišť. Ani tvrdý služební výcvik není jeho doménou, ale spokojen s ním bude majitel jako se psem pracovním, záchranářem, lavinářem, stopařem, neboť k lidem se chová v běžném styku zcela přátelsky.
V dospělosti je i dobrým partnerem pro sportovce, velmi rád plave. Máme v klubu již i fenku, která se výborně osvědčuje v práci s postiženými dětmi a v nejbližší době bude předán další psík pro činnost v Canis-terapeutické společnosti.
Bohatá srst se nijak zvlášť neupravuje, udržuje se běžným pročesáváním. Vyskytuje se v mnoha odstínech od lví žluti, přes zlatou, mahagonovou až po mírně pročernalou, tzv. uhlování, černá však nesmí být nikdy určující barvou psa. Osrstění je dlouhé, bohaté, s výraznou podsadou, která umožňuje i celoroční držení psa venku v odpovídajícím příbytku. Srst tvoří, zvláště u samců, bohatou hřívu, na nohou dlouhé praporce.
Ten, kdo chce mít nevšedního, nádherného, velkého psího přítele, hlídače a společníka, může si bez obav vybrat třeba právě leonbergera. Za starost a péči se majiteli dostane opravdu "lvího" podílu lásky, věrnosti a oddanosti


Leonberger-fotky

9. srpna 2008 v 21:25 Leonberger
Leonberger je upe nádhernej pejsek ;-)

byl/a jsi tu??

9. srpna 2008 v 15:07 Ankety
seš tu??

Jaký je dnaska den??

9. srpna 2008 v 15:03 Ankety
Jaký je dnsak den??

Jsi kluk bo holka??

9. srpna 2008 v 15:02 Ankety
kluk bo holka bo obojí??

klikni

9. srpna 2008 v 15:01 Ankety
klikni pls

Jestli si tu byla/a klikni

9. srpna 2008 v 15:00 Ankety
Jestli si tu byl/a klikni ;-)


pixelky 05

7. srpna 2008 v 20:55 pixelky

pixelky 04

7. srpna 2008 v 20:53 pixelky


pixelky 02

4. srpna 2008 v 22:01 pixelky